Celoskleněné dveře - LSG yellow 539

12 095,10 Kč /ks
9 995,95 Kč bez DPH
Není na prodej

GRIFFWERK nabízí pro skleněné dveře z jednotabulového bezpečnostního skla vyrobené laserovou technologií kontrolovanou bezpečnost. Podle obecné stavebně-technické registrace u Německého institutu pro stavební techniku (DIBT) mohla laserová technologie použitá firmou GRIFFWERK splnit všechna zadání. GRIFFWERK proto obdržela schválení označovat tyto skleněné dveře kontrolním razítkem ESG. 

Razítko obsahuje číslo normy (DIN EN 12150), které bylo na produkty GRIFFWERK umístěno nenápadně, na hranu tabule skla na straně závěsů. ESG je od GRIFFWERK k dostání jako zelené sklo nebo v jakostní variantě bílého skla PURE WHITE by GRIFFWERK. Oba druhy skla se mohou na požádání zpracovat laserovou technologií, i ta potom splňují normu ESG.

VHODNÉ POUŽITÍ:

- dveře pro kancelářské prostory

- dveře do všech částí interiéru

- Aquaparky a bazény

- zázemí wellness center, klubových fitness, hotelů a tam kde zákazníci požadují čitý design s důrazem na individuální řešení prostor

- rehabilitace a masáže

- lázeňské provozy

DRUHY SKLA GRIFFWERK:

Nadšení pro sklo nás ovládlo v roce 2014, kdy jsme představili naši první kolekci skleněných dveří. Je to fascinující materiál, protože se vyrábí výlučně z přírodních, příp. přírodně identických materiálů. Jeho součásti se vyskytují většinou v Německu nebo se zde vyrábějí. Sklo je materiál, který se dá 100% znovu zhodnotit. Pro zpracování se používá zpravidla oxid železitý, který způsobuje zelenavý odstín konvenčního plochého skla.

Při výrobě bílého skla PURE WHITE by GRIFFWERK se zmenší podíl oxidu železitého, takže se může snížit zelený odstín. Bílé sklo má zvláštní světelný efekt a skvěle zvýrazňuje dekor. Tento jakostní materiál se dál zpracovává zušlechťovací a sítotiskovou technologií. V roce 2016 jsme propadli možnostem laserové techniky. V našem sídle mateřské společnosti v jihoněmeckém Blausteinu umíme sami vyvíjet a vyrábět dveře laserovou technologií. Při volbě Vašich skleněných dveří přejeme mnoho radosti.

Sklo VSG PRIME vzbuzuje pozornost ještě vyšším bezpečnostním prvkem. V případě rozbití se střepy přilepí na vnitřní fólii, která je odolná proti roztržení. Zaručuje takzvanou zbytkovou únosnost, což znamená, že dveře zůstanou viset v ukotvení. Dveře GRIFFERK VSG PRIME se skládají vždy ze dvou skel ESG. Ta samotná vykazují velmi vysokou odolnost vůči změnám teplot a pevnost v tahu při ohybu. Právě v rodinách má bezpečnost přednost, proto je zde sklo VSG PRIME tím správným rozhodnutím.

SKLO NEMUSÍ BÝT ZELENÉ:

Pro skleněné dveře se zpravidla používá sodnovápenaté sklo. Vykazuje zřetelný zelenavý odstín. Příčinou toho je oxid železitý použitý pro skleněnou taveninu. Zelenavý odstín materiálu je vždy podle světelných poměrů vidět více nebo méně. Čím světlejší, bělejší a jasnější bude úprava interiéru, tím rušivěji se projeví toto zbarvení. Tento rozdíl je nápadný už před jednoduchou bílou stěnou. Právě v současné architektuře se však oceňuje čistota a kvalita materiálů. Díky PURE WHITE by GRIFFWERK může pronikat denní světlo nerušeně do interiérů a barvy, zejména odstíny bílé, se mohou uplatnit nezkresleně a jasně. Bílé sklo je prokazatelně propustnější pro světlo než zelená základní varianta. U skleněných dveří silných 6 mm je propustnost světla zvýšena cca o tři procenta. Na velkých plochách se projeví nárůst světla ještě zřetelněji. Procházející světlo je mimoto čisté a barevně neutrální. Když se někdo rozhodne v interiéru namísto dřevěných dveří pro sklo, tak nárůst světla patří k těm hlavním důvodům.

PROČ BÍLÉ SKLO?

Obyčejné floatované sklo vykazuje zřetelný zelenavý odstín, který mění účinek světla a je mimoto vnímán jako zřejmé zbarvení plochy skla. PURE WHITE by GRIFFWERK zůstává barevně neutrální. U všech druhů skel je vždy broušená a sražená hrana.

 

CENA:

-  cena obsahuje vrtání a frézování

- příprava na kování

- cena bez montáže a dopravy

- cena bez závěsů, zámku a kliky

 

TERMÍN DODÁNÍ:

- 4 týdny

Ceny platí od 01.01. 2017. Jiné rozměry, interiérové stěny a atypické sestavy - individuální zpracování cenové nabídky. 

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

+420 731 653 170 info@dobre-dvere.cz