Jak sladit dekor dveří s interiérem domu?

Jak sladit dekor dveří s interiérem domu?

Váš domov je místem, kde by se vám mělo dostat maximálního pohodlí. Jsme jeden z největších internetových obchodů, který se specializuje na prodej dveří a poradíme vám, jak je sladit s interiérem domu.

S čím začít při zařizování interiéru?

Když se pustíte do plánování interiéru svého domova, vezměte na zřetel všechny nároky. Nepřetěžujte se vším najednou, ale postupujte krok za krokem. Kde začít? Prvním bodem při navrhování interiéru je pochopení prostoru a požadavků na jednotlivé místnosti. Následuje vybírání nábytku a volba podlahy. Ne nadarmo se říká, vezměte to od podlahy!

Vybíráte interiérové dveře?

Snažíte se sehnat ty nejlepší dveře pro váš nový domov? Každé interiérové dveře do ložnice, koupelny, předsíně, obývacího pokoje a dalších místností mají velký význam. Jsou nutností, která dodá vašemu domovu styl a udělá obrovský dojem. I přesto, že většina může zůstat bez povšimnutí, lze je chytře použít tak, aby měly dramatický účinek na vzhled místnosti.

Vchodové dveře udělají na hosty skvělý první dojem, ale pak je třeba, aby tento dojem splňovaly i dveře vnitřní, které by měly být v souladu s interiérem. Při jejich výběru se tedy zaměřte na materiály, dekor, styl a po funkční stránce i na rozměry a směr otevírání dveřního křídla. Na našem e-shopu dobre-dvere.cz můžete využít možnosti konfigurátoru a sestavit si dveře na míru podle svých vysněných představ z pohodlí domova.

Jak sladit podlahu a dveře v interiéru?

Interiérové dveře by měly vystihnout skutečný charakter vašeho domova, umocnit první dojem nebo jej dokonce na určité estetické úrovni proměnit. Skvělý způsob, jak toho dosáhnout, je sladit dveře s podlahou, protože podlahy jsou zároveň jednou z nejpůsobivějších součástí designu domu. Pamatujte, že dveře nemusí mít stejnou barvu jako podlaha, ale musí spolu ladit. Příliš mnoho různých odstínů a dekorů by se v domácnosti mohlo tlouct.

Většina domácností dává přednost jednomu stylu interiérových dveří pro celý dům či byt, což vytváří pocit soudržnosti a rovnováhy v celém prostoru. Pokud se snažíte o tento vzhled, ujistěte se, že dveře budou ladit s podlahou v každé místnosti, jelikož se podlahové krytiny mohou v jednotlivých místnostech lišit.

Menší většina dává naopak přednost různým stylům dveří v celém domě, aby získali individuálnější vzhled. Proto některé místnosti mohou vyžadovat úplně jiný typ dveří. Například dvoukřídlé dveře mohou být vhodné do prostorných jídelen, ale ne jako dveře do ložnice v rodinném domě. Pokud budete instalovat různé dveře v celém domě, postupujte podle stejných tipů pro navrhování, které jsou uvedeny výše. Ujistěte se, že dekor a styl odpovídá podlaze a že alternativní dveře doplňují i zbytek dveří v domě.

Slaďte svůj interiér k dokonalosti na profi e-shopu dobre-dvere.cz
Mezi naše přední dodavatele patří kvalitní a ověřené značky
Masonite, Vasco Doors, Solodoor, Hörmann, Tredo, Boulit či Sepos.

Načítám, prosím vydržte...